fb

XVI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie

W dniach 6-8 marca w Warszawie odbył się XVI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Ponad 1000 lekarzy z Polski i zagranicy wzięło udział w tym ważnym wydarzeniu, które jest świetną możliwością do zapoznania się z nowymi produktami czy urządzeniami, pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń.

Program był bardzo napięty – wykłady, sesje satelitarne i worshopy Master Class – wszystko po to, aby w jak najszerszym spektrum podzielić się wiedzą i doświadczeniem ekspertów. Wykłady prezentowały skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów stosowanych w poprawie wyglądu zarówno twarzy, jak i ciała. Eksperci przedstawiali nowe trendy i zalecenia w pielęgnacji skóry zdrowej oraz problematycznej. Poruszano najczęstsze problemy pacjentów i prezentowano możliwości ich leczenia z perspektywy najlepszy specjalistów z branży. Sesje Master Class koncentrowały się na technikach zabiegowych w trudnych okolicach stanowiących wyzwanie dla bardzo doświadczonych lekarzy zajmujących się estetyką lekarską.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy kongresu zostali zaproszeni do udziału w loterii i licytacji, z której całkowity dochód przekazany był na stypendia dla dzieci szczególnie uzdolnionych. Wieczorem w hotelu Victoria odbyła się uroczysta Gala, uświetniona obecnością Pani prezydentowej Kwaśniewskiej, na której ręce przekazano zebrane fundusze.

 

10.03.2015
Komentarze
Polecane artykuły

Program Harmony – zaplanuj swoją urodę!

Trwa międzynarodowy projekt „Program Harmony” kierowany do wszystkich tych osób, które chcą spowolnić działanie czasu i wyglądać młodziej lub po prostu lepiej. Czuć się pewniej! Program Harmony pomoże Ci świadomie zaplanować swoją urodę. Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się rosnąca popularnością, z uwagi na ich małoinwazyjność i naturalne efekty. To takie proste - wystarczą 4 kroki!

Czytaj więcej

Mezoterapia – Zastrzyk młodości

Piękne, atrakcyjne ciało, to marzenie niejednych z nas. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też coraz więcej uwagi poświęcamy pielęgnacji i dbałości o to, aby jak najdłużej wyglądać młodo. Stosujemy w tym celu różne diety, ćwiczymy, korzystamy z różnego rodzaju kosmetyków. Ale czasem to nie wystarczy…

Czytaj więcej

Przeszczep tłuszczu

Tłuszcz, któż go nie ma w nadmiarze? Teraz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii przeszczepiony tłuszcz bogaty w komórki macierzyste pozwoli cieszyć się efektami przez wiele lat. Jakimi efektami? Odmłodzoną twarzą, powiększonym biustem, podniesionymi pośladkami, wymodelowanymi łydkami, jak również skorygowanymi bliznami.

Czytaj więcej

Wypełniacze kwasu hialuronowego

Od dawna poszukiwano substancji, która pomogłaby zachować młody i piękny wygląd. Kiedy naukowo poznano procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry, urodowym panaceum okrzyknięto kwas hialuronowy. Przełomem było wynalezienie technologii służącej modyfikacji naturalnego kwasu w wypełniacz aplikowany do ampułkostrzykawki. A stąd już prosto do skóry...

Czytaj więcej

© 2012-2019 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl