fb

Wiosna - nie wagaruj od pielęgnacji

Wypielęgnowana i zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety. Niestety po zimie jest przesuszona, zmęczona mrozem, wiatrem i dużymi różnicami temperatury. Dodatkowo nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i mikroelementy, wpływa na nią bardzo niekorzystnie, pozostawiając ślad w postaci zmęczonej i szarej cery. Jak zadbać o siebie i od czego w ogóle zacząć przedwiosenny remanent?

Aby pozbyć się uciążliwego problemu, proponujemy 3 etapowy plan odnowy. 

Odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne

Ich receptury oparte są na sprawdzonych od wieków naturalnych ekstraktach roślinnych: z alg, aloesu, rumianku i cytryny. Ważnymi składnikami kosmetyków są również witaminy A, E i B5 zapewniające skórze młodość i piękny wygląd.


Złuszczenie starego naskórka

Systematycznie wykonywany peeling złuszcza stare komórki i stymuluje produkcję nowych. Po takim zabiegu nasz naskórek staje się gładki, jedwabisty i lepiej przyswaja zawarte w kremach substancje, dzięki czemu skóra jest lepiej nawilżona, odżywiona i bardziej elastyczna. Co więcej, mechaniczne złuszczanie naskórka zwiększa ukrwienie skóry, co pobudza komórki do regeneracji.

Właściwe odżywienie skóry

Doskonałe nawilżenie, poprawę struktury i elastyczności skóry zapewni Restylane Skinboosters. Jego unikalna formuła zapewni odpowiedni poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu będzie ona elastyczna i napięta. Powróci utracony blask i naturalna witalność. To skuteczna alternatywa dla zabiegów mezoterapii niesieciowanym kwasem hialuronowym, gdyż zapewnia długo utrzymujące się efekty.

 

30.11.-0001
Komentarze
Polecane artykuły

Piękno na krańcach świata

Co kraj to obyczaj. Co kraj to inne podejście do pielęgnacji. Będąc nadal w temacie wakacyjnym przedstawiamy Wam przewodnik turystyczny śladami zabiegów pielęgnacyjnych. Zobaczcie w czym specjalizują się wybrane kraje czy regiony – może skusicie się na egzotyczną podróż by skorzystać z propozycji? :) 

Czytaj więcej

Wiosenne przebudzenie

Wiosna to ostatni dzwonek na zabiegi, które pozwolą latem zachwycać swoją urodą! Pomyśl o  tych zabiegach, które w odpowiedni sposób przygotują ją do lata. Część z nich wymaga serii przeprowadzanych w kilkutygodniowych odstępach,  dlatego warto rozpocząć przygotowania już dziś. Koniecznie zapoznaj się z naszą listą! 

Czytaj więcej

Zabiegi zabronione wiosną

Zima się powoli żegna, przyszło długo oczekiwane słońce. Korzystając z tego coraz częściej przebywamy na świeżym powietrzu, spacerując czy uprawiając sporty. Nasza skóra jest bardzo wrażliwa na te pierwsze promienie, dlatego ważne jest z jakich zabiegów należy bezwzględnie zrezygnować, aby nie nabawić się przebarwień czy nawet blizn. 

Czytaj więcej

Piękne i gładkie nogi

Kiedy robi się cieplej, coraz częściej decydujemy się na krótkie spódniczki lub spodenki. Warto wtedy jednak szczególnie zadbać o nogi, aby czuć się naprawdę komfortowo. Oczywiście pielęgnować skórę należy zawsze i to bez względu na porę roku. Stosowanie balsamów powinno więc stać się codziennym nawykiem. Dzięki temu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona, odpowiednio napięta i pełna blasku. Jednak część z nas męczy się z problemem usuwania niechcianego owłosienia. 

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl