fb

Wiosna - nie wagaruj od pielęgnacji

Wypielęgnowana i zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety. Niestety po zimie jest przesuszona, zmęczona mrozem, wiatrem i dużymi różnicami temperatury. Dodatkowo nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i mikroelementy, wpływa na nią bardzo niekorzystnie, pozostawiając ślad w postaci zmęczonej i szarej cery. Jak zadbać o siebie i od czego w ogóle zacząć przedwiosenny remanent?

Aby pozbyć się uciążliwego problemu, proponujemy 3 etapowy plan odnowy. 

Odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne

Ich receptury oparte są na sprawdzonych od wieków naturalnych ekstraktach roślinnych: z alg, aloesu, rumianku i cytryny. Ważnymi składnikami kosmetyków są również witaminy A, E i B5 zapewniające skórze młodość i piękny wygląd.


Złuszczenie starego naskórka

Systematycznie wykonywany peeling złuszcza stare komórki i stymuluje produkcję nowych. Po takim zabiegu nasz naskórek staje się gładki, jedwabisty i lepiej przyswaja zawarte w kremach substancje, dzięki czemu skóra jest lepiej nawilżona, odżywiona i bardziej elastyczna. Co więcej, mechaniczne złuszczanie naskórka zwiększa ukrwienie skóry, co pobudza komórki do regeneracji.

Właściwe odżywienie skóry

Doskonałe nawilżenie, poprawę struktury i elastyczności skóry zapewni Restylane Skinboosters. Jego unikalna formuła zapewni odpowiedni poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu będzie ona elastyczna i napięta. Powróci utracony blask i naturalna witalność. To skuteczna alternatywa dla zabiegów mezoterapii niesieciowanym kwasem hialuronowym, gdyż zapewnia długo utrzymujące się efekty.

 

22.03.2016
Komentarze
Polecane artykuły

Piękno na krańcach świata

Co kraj to obyczaj. Co kraj to inne podejście do pielęgnacji. Będąc nadal w temacie wakacyjnym przedstawiamy Wam przewodnik turystyczny śladami zabiegów pielęgnacyjnych. Zobaczcie w czym specjalizują się wybrane kraje czy regiony – może skusicie się na egzotyczną podróż by skorzystać z propozycji? :) 

Czytaj więcej

Wiosenne przebudzenie

Wiosna to ostatni dzwonek na zabiegi, które pozwolą latem zachwycać swoją urodą! Pomyśl o  tych zabiegach, które w odpowiedni sposób przygotują ją do lata. Część z nich wymaga serii przeprowadzanych w kilkutygodniowych odstępach,  dlatego warto rozpocząć przygotowania już dziś. Koniecznie zapoznaj się z naszą listą! 

Czytaj więcej

Zabiegi zabronione wiosną

Zima się powoli żegna, przyszło długo oczekiwane słońce. Korzystając z tego coraz częściej przebywamy na świeżym powietrzu, spacerując czy uprawiając sporty. Nasza skóra jest bardzo wrażliwa na te pierwsze promienie, dlatego ważne jest z jakich zabiegów należy bezwzględnie zrezygnować, aby nie nabawić się przebarwień czy nawet blizn. 

Czytaj więcej

Piękne i gładkie nogi

Kiedy robi się cieplej, coraz częściej decydujemy się na krótkie spódniczki lub spodenki. Warto wtedy jednak szczególnie zadbać o nogi, aby czuć się naprawdę komfortowo. Oczywiście pielęgnować skórę należy zawsze i to bez względu na porę roku. Stosowanie balsamów powinno więc stać się codziennym nawykiem. Dzięki temu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona, odpowiednio napięta i pełna blasku. Jednak część z nas męczy się z problemem usuwania niechcianego owłosienia. 

Czytaj więcej

© 2012-2018 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl