fb

Susanne 42

Z dwójką dzieci i wymagającą pracą nie mam dużo czasu dla samej siebie. Słyszałam od mojej przyjaciółki, że Restylane to jest coś dla mnie, ale ociągałam się z powodu mojego strachu przed igłami. Wtedy moja siostra zdecydowała się spróbować jako pierwsza.

Zawsze miałam małą górną wargę i chciałam zobaczyć czy można to zmienić. Od dzieciństwa widziałam jak inne dziewczyny nakładają szminkę. Dzięki poddaniu się zabiegowi Restylane moje usta stały się pełniejsze, a jednocześnie nie wyglądają sztucznie. Teraz i ja mogę nakładać szminkę.
Nawet pomimo tego, że mam wrażliwą skórę zdecydowałam się na Restylane, ponieważ jest to naturalna i bezpieczna substancja. Po zabiegu skóra sprawiała wrażenie młodszej i mającej mniej zmarszczek. Myślę, że moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze. Gdy mówimy o zmarszczkach nie usunęłam tego co moje, ale zrobiłam małe poprawki i wciąż zachowałam moją osobowość. Zrobiłam to dla siebie, żeby czuć się lepiej.
Zabieg przebiegał bez problemów, pomimo faktu, że boję się igieł. Nałożono mi krem znieczulający i zastosowano znieczulenie dentystyczne podczas iniekcji wokół ust. Teraz mogę powiedzieć, że niepotrzebnie się bałam. Czułam lekki dyskomfort, ale końcowy efekt sprawił, że było warto.
Wiele osób komentowało mój wygląd. Najbardziej jestem zadowolona z moich pełnych ust. Dużo osób twierdzi, że wyglądam młodziej. Nie są jednak w stanie wskazać co dokładnie zrobiłam.
Wielu ludzi ma wrażenie, że wynik będzie bardzo drastyczny. Są krytyczni wobec stereotypu powiązanego z zabiegami medycyny estetycznej. Dla mnie ten zabieg dotyczył głównie małych zmian dających naturalny wygląd. Restylane jest znakomitym produktem, ponieważ Twoja twarz zmienia się z czasem i nie wygląda jak wtedy, gdy byłaś młodsza. Restylane dopasowuje się do następujących zmian i Twoich indywidualnych potrzeb.

Komentarze
Polecane artykuły

Sculptra – powrót do młodości

Zawartość kolagenu w skórze odpowiedzialnego za jej grubość i elastyczność zaczyna spadać po trzydziestym roku życia. Niestety. Wyedy pojawiają się pierwsze oznaki przegranej walki z grawitacją: skóra staje się obwisła, kontury twarzy się zacierają, a znajomi coraz częściej postrzegają nas jako zmęczonych i niewyspanych. 

Czytaj więcej

Wolumetria – skuteczny sposób modelowania owalu twarzy

Wraz z wiekiem starzeje się nie tylko skóra, ale również inne tkanki twarzy. Stopniowo zanika podskórna tkanka tłuszczowa, szczególnie w okolicach kości policzkowych, skroni, obszaru nosowo-wargowego i ust. W efekcie twarz traci swój miękki owal, rysy wyostrzają się, a skóra słabiej podtrzymywana przez tkankę, wiotczeje. Pomoc? To wolumetria. 

Czytaj więcej

Powiększanie i modelowanie ust

Czerwone, różowe, satynowe. Muśnięte błyszczykiem lub podkreślone kredką. Są od zawsze atutem kobiecości i wizytówką całej twarzy. Piękne i kształtne to marzenie wielu kobiet. Dlatego, jeżeli natura nie obdarzyła nas pożądanym kształtem ust warto pomyśleć o zabiegu, który poprawi ich wygląd a nam samym – samopoczucie.

Czytaj więcej

Wypełniacze kwasu hialuronowego

Od dawna poszukiwano substancji, która pomogłaby zachować młody i piękny wygląd. Kiedy naukowo poznano procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry, urodowym panaceum okrzyknięto kwas hialuronowy. Przełomem było wynalezienie technologii służącej modyfikacji naturalnego kwasu w wypełniacz aplikowany do ampułkostrzykawki. A stąd już prosto do skóry...

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl