fb

Romantyczne walentynki? Mamy 5 pomysłów!

Amerykańska tradycja na dobre zagościła w Polsce. Ponad 60% Polaków chce wziąć czynny udział w obchodzie tego święta zakochanych. Zresztą trudno się oprzeć...Sklepy i galerie przyozdabiane są czerwonymi serduszkami, wszechobecne są amorki, kwiaciarnie pękają od nadmiaru róż. W radiu miłosne ballady, a w telewizji zapowiedzi romantycznych filmów. Jak sprawić by ten dzień był wyjątkowy? Przełam szablony i postaw na oryginalność!

1.Zamiast romantycznej kolacji, możesz przygotować romantyczne śniadanie. Zastanawiasz się co podać? Mogą to być zwykłe tosty ozdobione serduszkami z ketchupu, a do tego zwykłe musli lub jajecznica. Na tacy warto dodać czuły liścik
2.Udekoruj mieszkanie. Na lodówce czy lustrze w łazience przyklej kolorowe karteczki ozdobione serduszkami lub amorkami. Możesz napisać też wiersz zamieszczając go w widocznym miejscu
3.Życzenia na antenie ulubionego radia? To oznaka odwagi i świetny pomysł na wyrażenie uczuć. Upewnij się tylko, że Twoja druga połówka będzie Cię słyszeć.
4.W przerwie lunchowej zaproponuj spacer lub wizytę w zaskakującym miejscu. Niech ten dzień będzie wyjątkowy.
5.Wieczorem? Przygotuj nastrojowa muzykę, zapal świeczki i wyjdźcie na balkon pooglądać gwiazdy…

Resztę pozostawiamy Waszej inwencji

Wszystkim Zakochanym życzymy, by Walentynki trwały cały rok!

Wszystkim poszukującym odnalezienia tej drugiej Połowy

 

05.02.2016
Komentarze
Polecane artykuły

Co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

75 lat – tyle trwało prawdopodobnie najdłuższe badanie życia dorosłych ludzi. Kolejne pokolenia naukowców z Harvardu śledziło losy 724 mężczyzn, włączonych do badania w wieku 19 lat. Co dwa lata, od 1938 roku, badacze rozmawiali z uczestnikami, pytając ich o pracę, rodzinę i zdrowie. To ekstremalnie rzadkie, z uwagi na długi okres, badanie dało możliwość uzyskania odpowiedzi na fundamentalne pytanie: co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

Czytaj więcej

Druga skóra – rewolucją w medycynie i kosmetyce?

Mowa o najnowszym wynalazku naukowców z Massachusetts Institute Technology w USA – przezroczystej, syntetycznej skórze. Ten wyjątkowy polimer nałożony na skórę odmładza ją co najmniej o kilkanaście lat. To może być wynalazek wszechczasów – głoszą specjaliści. Dodatkowo odkrycie może wspomóc dermatologów w walce z chorobami skóry.

Czytaj więcej

Majówka - chwila dla Ciebie

Majówka inaczej kilkudniowy odpoczynek przed nami. Jedna z pierwszych możliwości w tym roku, by ciekawie i aktywnie spędzić te dni.  Jest mnóstwo możliwości atrakcyjnego wypoczynku – jeśli nie masz czasu pomyśleć, podpowiadamy :) 

Czytaj więcej

Wiosna - nie wagaruj od pielęgnacji

Wypielęgnowana i zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety. Niestety po zimie jest przesuszona, zmęczona mrozem, wiatrem i dużymi różnicami temperatury. Dodatkowo nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i mikroelementy, wpływa na nią bardzo niekorzystnie, pozostawiając ślad w postaci zmęczonej i szarej cery. Jak zadbać o siebie i od czego w ogóle zacząć przedwiosenny remanent?

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl