fb

Program Harmony – zaplanuj swoją urodę!

Trwa międzynarodowy projekt „Program Harmony” kierowany do wszystkich tych osób, które chcą spowolnić działanie czasu i wyglądać młodziej lub po prostu lepiej. Czuć się pewniej! Program Harmony pomoże Ci świadomie zaplanować swoją urodę. Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się rosnąca popularnością, z uwagi na ich małoinwazyjność i naturalne efekty. To takie proste - wystarczą 4 kroki!

Minimum formalności:

Za pomocą platformy internetowej należy wysłać uzupełniony formularz, w którym zawarte są najistotniejsze informacje, potrzebne lekarzowi medycyny estetycznej w doborze programu zabiegów. A następnie wystarczy wybrać klinikę i umówić się na bezpłatną konsultację, służącą ustaleniu indywidualnego planu leczenia.

Konsultacja lekarska:

Na podstawie wypełnionego formularza, oceny kondycji skóry oraz oczekiwań pacjenta lekarz zaproponuje odpowiednie zabiegi. Każdy ma inne cele i potrzeby – ważne, aby przedstawić je lekarzowi, by mógł dobrać terapię specjalnie dla Ciebie. To też jest czas na zadanie pytań, które wyjaśnią zakres leczenia, uspokoją Cię i dadzą poczucie bezpieczeństwa.

Zabieg:

W zależności od Twoich oczekiwań lekarz indywidulanie dobierze preparaty. Wykorzystując odpowiednie produkty, obejmujące wypełniacze i produkty rewitalizujące, przywróci i poprawi ogólną równowagę twarzy. Zabiegi są małoinwazyjne, trwają maksymalnie godzinę i nie wymagają rekonwalescencji – po terapii możesz od razu wrócić do codziennej aktywności. Jedyne niedogodności mogące się przydarzyć, to drobne siniaczki, które łatwo zamaskować makijażem. Za to rezultaty są bardzo naturalne i długotrwałe.

Ustalenie indywidualnego planu zabiegów:

Po zabiegu, umów się na wizytę, podczas której zostaną omówione rezultaty leczenia. To jest również czas, żeby ustalić dalszy plan działania i kolejne zabiegi, w oparciu o Twój budżet. Program Harmony zakłada długofalową relację z lekarzem w celu uzyskania optymalnej częstotliwości procedur. Zapewnia to spełnienie Twoich oczekiwań w jak największym stopniu.

Dlaczego warto skorzystać z programu?

  • Jest dostosowany do Ciebie. Do Twoich indywidualnych potrzeb. W oparciu o Twoje potrzebach i oczekiwania.
  • Jest kompleksowy. Wykorzystuje najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody, aby przywrócić lub poprawić właściwe proporcje twarzy – tak abyś codziennie czuła się piękna.
  • Ma przystępną cenę. Jest to dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz do uzyskania naturalnych efektów. Nie więcej i nie mniej.
  • Efekt jest długotrwały. Program Harmony jest oparty na długofalowej relacji z lekarzem w celu uzyskania optymalnej częstotliwości zabiegów. Zapewnia to spełnienie Twoich oczekiwań w jak największym stopniu.

 

10.04.2015
Komentarze
Polecane artykuły

Ogólnoświatowy Kongres IMCAS, Paryż, 28-31 stycznia 2016

W dniach 28-31 stycznia po raz 18 odbył się w Paryżu Ogólnoświatowy Kongres IMCAS (International Master Course on Aging Skin). To jeden z większych kongresów medycyny estetycznej na świecie. Setki godzin wysokiej jakości  sesji naukowych obejmujących wszystkie najważniejsze procedury w medycynie estetycznej zachęcają do uczestnictwa lekarzy z całego świata. W tegorocznym Kongresie wzięło udział ponad 6000 uczestników.

Czytaj więcej

Półroczny urodowy biznes plan

„Nie od razu Kraków zbudowano”- to powiedzenie należałoby skierować do wszystkich pań, które wczoraj wpadły na pomysł podkreślenia urody czy likwidacji mankamentu estetycznego, a efektem chciałyby się cieszyć już jutro. Satysfakcjonujące rezultaty wymagają jednak systematyki oraz czasu… Warto sobie stworzyć taki sześciomiesięczny urodowy biznes plan i się go trzymać :) Efekty będą zdecydowanie lepsze i z pewnością trwalsze.

Czytaj więcej

Zanim wybierzesz lekarza, bądź jak James Bond!

Medycyna estetyczna cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. Coraz większa jest świadomość i potrzeba zadbanego wyglądu. Pacjenci wiedzą również, że medycyna estetyczna to przede wszystkim profilaktyka i zapobieganie przedwczesnemu starzeniu oraz jego konsekwencjom. Wyposażeni w taką wiedzę ruszają po pomoc. I tu pojawia się pytanie: do kogo się udać, w czyje ręce się oddać?

Czytaj więcej

Czym jest medycyna estetyczna?

W ciągu ostatniego dziesięciolecia nastąpił znaczny wzrost zainteresowania nieoperacyjnymi, a tym samym nieinwazyjnymi metodami poprawy urody. Medycyna estetyczna uzupełniła lukę między chirurgią plastyczną i kosmetologią. Okazało się, że korekcja zmarszczek, powiększanie ust czy modelowanie policzków są możliwe bez przeprowadzania operacji plastycznych.

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl