fb

Majówka - chwila dla Ciebie

Majówka inaczej kilkudniowy odpoczynek przed nami. Jedna z pierwszych możliwości w tym roku, by ciekawie i aktywnie spędzić te dni.  Jest mnóstwo możliwości atrakcyjnego wypoczynku – jeśli nie masz czasu pomyśleć, podpowiadamy :) 

Przede wszystkim postaw na siebie. Wybierz aktywność, która sprawi Ci przyjemność i da dużo satysfakcji. Tak, tak, dobrze zrozumiałaś :) Branie udziału w spotkaniach czy wydarzeniach, na które kompletnie nie masz ochoty jest najgorszą karą. Nie dość, że nie będziesz się dobrze bawić, to nie wypoczniesz i z markotną miną wrócisz do pracy. Szkoda życia!

Aktywności plenerowe

Niezależnie czy masz rodzinę czy grono przyjaciół, wspólny wypad na łono natury może dostarczyć niezapomnianych wrażeń i pozwala na długo naładować akumulatory. Może być to wycieczka rowerowa, górska, do rezerwatu, skansenu, nad jezioro, rzekę, a w ostateczności wyjście do parku. Ognisko lub grill to miłe ukoronowanie tak spędzonego dnia. Ważne by czuć się na luzie i oddychać pełną piersią.

Aktywności kulturowe

Jeśli na co dzień biegasz między pracą, przedszkolem, szkołą, marketami i innymi zajęciami, możesz skusić się na weekend kulturalny. Do dyspozycji masz repertuar kin, teatrów, filharmonii oraz dużą ilość mniejszych wydarzeń koncertowo-teatralnych, które są planowane właśnie na nadchodzącą majówkę. Pamiętaj - dobra książka i śniadanie w łóżku to też zażywanie kultury.

Aktywności pielęgnacyjne

Jeśli wyjazd do Spa lub uzdrowiska można nazwać aktywnością, to gorąco polecamy. Zafunduj sobie serię relaksujących zabiegów, które przyniosą ukojenie nie tylko ciału, ale także i ducha. Na takim wyjeździe całkowicie się zresetujesz, naładujesz akumulatory i wypiękniejesz. Czegóż można chcieć więcej? J

Opcji na majówkę jest wiele. To do Ciebie należy wybór jak zechcesz spędzić ten czas. Niezależnie od decyzji, ważne by to był Twój czas dla Ciebie. Może to oklepany frazes…ale jesteś tego warta!

 

 

27.04.2017
Komentarze
Polecane artykuły

Wiosna - nie wagaruj od pielęgnacji

Wypielęgnowana i zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety. Niestety po zimie jest przesuszona, zmęczona mrozem, wiatrem i dużymi różnicami temperatury. Dodatkowo nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i mikroelementy, wpływa na nią bardzo niekorzystnie, pozostawiając ślad w postaci zmęczonej i szarej cery. Jak zadbać o siebie i od czego w ogóle zacząć przedwiosenny remanent?

Czytaj więcej

Dzień Matki – daj swojej mamie bezcenny prezent

Dzień Matki tuż tuż :) Co dać mamie? Często mamy ten problem. To wyjątkowe święto każdej  mamy i chcemy by prezent był równie wyszukany. W tym dniu szczególnie przypominamy sobie trud i pracę  włożoną w nasze wychowanie - a im jesteśmy starsi tym wdzięczność rośnie… 

Czytaj więcej

Oda do młodości

Kiedy powinnyśmy udać się na pierwszą wizytę do lekarza medycyny estetycznej? To pytanie wielu z nas. Nie ma jednak ściśle ustalonej granicy – to Twoje samopoczucie i Twój wygląd Ci podpowiedzą. Lecz kiedy należy zacząć profesjonalne dbanie o skórę? To wiemy. Już w okolicach 20 urodzin. Dlaczego?

Czytaj więcej

Wiosenne przebudzenie

Wiosna to ostatni dzwonek na zabiegi, które pozwolą latem zachwycać swoją urodą! Pomyśl o  tych zabiegach, które w odpowiedni sposób przygotują ją do lata. Część z nich wymaga serii przeprowadzanych w kilkutygodniowych odstępach,  dlatego warto rozpocząć przygotowania już dziś. Koniecznie zapoznaj się z naszą listą! 

Czytaj więcej

Zabiegi zabronione wiosną

Zima się powoli żegna, przyszło długo oczekiwane słońce. Korzystając z tego coraz częściej przebywamy na świeżym powietrzu, spacerując czy uprawiając sporty. Nasza skóra jest bardzo wrażliwa na te pierwsze promienie, dlatego ważne jest z jakich zabiegów należy bezwzględnie zrezygnować, aby nie nabawić się przebarwień czy nawet blizn. 

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl