fb

Jemu też się należy - 3 zabiegi dla mężczyzn

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej staje się standardem. Najliczniejszą grupa, która tak licznie korzysta z zabiegów to panowie zajmujący się biznesem. Wiarygodny partner to zadbany wygląd. Począwszy od sylwetki, ubioru, fryzjera na twarzy kończąc. Ten urodowy trend zapoczątkowany w Stanach zatacza coraz szersze kręgi. Dbanie o siebie stało się modne i… wskazane. Podpowiadamy 3 top zabiegi dla Niego :)

Mężczyzna oczekuje innego prowadzenia przez lekarza i gotowy jest na określony rodzaj procedur. Powinny one być jednocześnie małoinwazyjne (gdyż nie ma czasu na kilkudniowe wyłączenie z pracy) oraz dające widoczne efekty. Panowie wolą przyjść raz na kilkanaście miesięcy i wykonać parę procedur jednorazowo niż systematycznie dbać o skórę. W odpowiedzi na ich potrzeby, przedstawiamy idealne dla nich zabiegi.

Zadbana skóra

Blizny po przebytym w młodości trądziku nie stanowią ozdoby, nawet męskiej urody. Niestety ich likwidacja nie jest łatwa i wymaga czasu. Najczęściej efekty przynoszą terapie łączone: peelingu, lasera frakcyjnego i kwasu hialuronowego. Zastosowanie peelingów w mocnym stężeniu umożliwi delikatne wyrównanie powierzchniowej warstwy skóry. Frakcyjne nakłuwanie zastymuluje skórę do autoodnowy, wymuszając produkcję nowych zdrowych komórek, a podanie kwasu hialuronowego umożliwi wypełnienie najgłębszych blizn. Procedura nie zachęca, ale efekty są tego warte.

Wypełniacze czyli kwas hialuronowy

To procedura o minimalnym okresie rekonwalescencji, zwłaszcza, jeśli w trakcie zabiegu zostaną zastosowane mikrokaniule, które znacznie redukują ilość nakłuć. Po takiej procedurze „śladów interwencji” praktycznie nie ma. Kwas hialuronowy stosowany jest do likwidacji zmarszczek na czole, podkrążonych oczu czy opadających policzków. Dzięki temu twarz wygląda na świeższą oraz bardziej wypoczętą i takiego właśnie efektu oczekują mężczyźni.

Leczenie nadpotliwości

W biznesie zabieg właściwie standardowy. Pocące się dłonie, poza krępującym aspektem estetycznym, mogą być odbierane jako oznaka zdenerwowania czy niepewności. Zabieg radiofrekwencji igłowej skutecznie zlikwiduje ten dyskomfort na kilka miesięcy. Podobnie w przypadku nadmiernie pocących się pach. Klimatyzacja i marynarka nie zawsze zamaskują ten problem, a widok spoconej koszuli nie wygląda atrakcyjnie. Ta sama procedura znacząco podniesie komfort pracy i nie tylko - w strefie prywatnej też warto być zadbanym :)


Medycyna estetyczna przestała być tematem tabu dla mężczyzn, a zadbany wygląd stał się istotnym elementem wizerunku. Nas to cieszy i tak trzymać:)

20.06.2016
Komentarze
Polecane artykuły

Co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

75 lat – tyle trwało prawdopodobnie najdłuższe badanie życia dorosłych ludzi. Kolejne pokolenia naukowców z Harvardu śledziło losy 724 mężczyzn, włączonych do badania w wieku 19 lat. Co dwa lata, od 1938 roku, badacze rozmawiali z uczestnikami, pytając ich o pracę, rodzinę i zdrowie. To ekstremalnie rzadkie, z uwagi na długi okres, badanie dało możliwość uzyskania odpowiedzi na fundamentalne pytanie: co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

Czytaj więcej

Jak stracić zbędne kilogramy?

Wielkimi krokami zbliża się wiosna i lato, więc czas na lekkie ubrania, a w perspektywie wakacyjne wyjazdy nad morze lub jeziora. A często zima – czyli mniejszy ruch,  a większy apetyt – zostawiła po sobie ślady, w postaci niechcianego tłuszczyku tu i ówdzie…Jak się go pozbyć w dwa miesiące?

Czytaj więcej

Zanim zdecydujesz się na tatuaż

Czasy, kiedy tatuaż kojarzył się z marynarzem albo recydywistą minęły bezpowrotnie. Dzisiaj tatuaże bez pardonu wkraczają na salony, dumnie prężąc się na ramionach, plecach, a nawet twarzach. Mogą być czarno-białe, kolorowe, zawierać napisy, przedstawiać postaci lub oryginalne wzory. Jedyna cecha wspólna to zgodność z charakterem noszącego.

Czytaj więcej

Ale Ciacho! Przewodnik po zabiegach dla Niego

Jeszcze kilka lat temu obecność mężczyzny w gabinecie kosmetycznym czy klinice medycyny estetycznej oznaczała, że…. czeka na swoją żonę lub partnerkę, która oddaje się  zabiegom. Dzisiaj nikogo już nie dziwi, że ten sam mężczyzna jest klientem salonu urody. Dbałość o dobry wygląd jest w cenie. Na jakie zatem zabiegi warto Jego wysłać? Oto kilka propozycji.

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl