fb

Dzień Matki – daj swojej mamie bezcenny prezent

Dzień Matki tuż tuż :) Co dać mamie? Często mamy ten problem. To wyjątkowe święto każdej  mamy i chcemy by prezent był równie wyszukany. W tym dniu szczególnie przypominamy sobie trud i pracę  włożoną w nasze wychowanie - a im jesteśmy starsi tym wdzięczność rośnie… 

Poszukiwania, nierzadko gorączkowe większość z nas zaczyna kilka dni przed. Zależy nam na czymś oryginalnym, a jednocześnie osobistym. Oferty sklepów prześcigają się w pomysłach: biżuterie, słodkości, bukiety kwiatów – wszystko stworzone specjalnie na tę okazję. W ferworze niestety zapominamy o istocie tego dnia.

Dzień Matki powinien być dniem, w którym dziękujemy mamie za jej bezwarunkową miłość, czas i poświęcenie, którymi nas obdarzyła. Dla niej największym prezentem jaki może otrzymać jest…nasz czas, rozmowa, zainteresowanie. Podczas, gdy na co dzień jesteśmy w wirze pracy, zajmujemy się dziećmi, mamy mnóstwo obowiązków spędzenie z mamą trochę czasu wydaje się być prawdziwie luksusowe!

Wspólne wyjście, gdzie pretekstem może być kawa, obiad, spacer czy spektakl w teatrze. Ważne by porozmawiać, dowiedzieć się co u niej, jakie ma problemy, co ostatnio się wydarzyło w jej środowisku. Doskonałym pomysłem będzie połączenie przyjemnego z pożytecznym i spędzenie tego czasu w kameralnej atmosferze gabinetu kosmetycznego, gdzie razem skorzystać można z relaksującego masażu czy zabiegu. W wersji bardziej zaawansowanej i zdecydowanie droższej będzie zabranie mamy na weekend do SPA, gdzie w komfortowych warunkach będzie można nacieszyć się sobą, odpocząć i wypięknieć. Często takie ośrodki służące profesjonalnej pielęgnacji oferują pakiety specjalnie na dzień matki. Warto poszukać :)

Prezent numer jeden: po prostu być.

20.05.2018
Komentarze
Polecane artykuły

Co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

75 lat – tyle trwało prawdopodobnie najdłuższe badanie życia dorosłych ludzi. Kolejne pokolenia naukowców z Harvardu śledziło losy 724 mężczyzn, włączonych do badania w wieku 19 lat. Co dwa lata, od 1938 roku, badacze rozmawiali z uczestnikami, pytając ich o pracę, rodzinę i zdrowie. To ekstremalnie rzadkie, z uwagi na długi okres, badanie dało możliwość uzyskania odpowiedzi na fundamentalne pytanie: co czyni nasze życie zdrowym i szczęśliwym?

Czytaj więcej

Bądź jeszcze piękniejsza w dniu ślubu

Lato jest ulubioną porą roku na powiedzenie sobie sakramentalnego „Tak”. Przygotowania trwają od miesięcy i prawdopodobnie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Pozostaje kwestia kluczowa, czyli wygląd… Każda panna młoda chce perfekcyjnie wyglądać w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Niestety, często w nadmiarze obowiązków zapomina o sobie i …budzi się 3 tygodnie przed. Jakie zabiegi może jeszcze wykonać przed ślubem?

Czytaj więcej

Na czym polega starzenie się twarzy?

Starzenie się twarzy można nazwać procesem wielopoziomowym. Dotyczy on nie tylko skóry, która staje się wiotka, sucha, pokryta zmarszczkami i przebarwieniami. Leżąca pod nią tkanka podskórna staje się coraz cieńsza oraz dodatkowo przemieszcza się w dół. Mięśnie ulegają ścieńczeniu, a kości twarzoczaszki się przebudowują. Zmieniają się proporcje twarzy. Czym charakteryzują się te zmiany – dobrze wiedzieć - by zareagować w odpowiednim czasie.

Czytaj więcej

Rano, po południu, wieczorem? Które zabiegi kiedy?

Która z nas nie chce wyglądać codziennie świeżo i promiennie? Bez pomocy skalpela, ale za to ze wsparciem ogólnie dostępnych kosmetyków? Pytanie retoryczne :) Ale czy wiesz, że o tym jak wyglądasz w ciągu dnia decyduje rodzaj Twojej pielęgnacji z poprzedniego wieczora? Domowe zabiegi pielęgnacyjne też posiadają swój rytm i stosując się do niego skazana jesteś na sukces! Poznaj oraz wdróż poniższy dzienny plan urodowych aktywności, by cieszyć się zadbanym i pełnym blasku wyglądem.

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl