fb

Duety doskonałe

Starzenie się twarzy to rezultat wielu procesów. Część z nich jest widoczna – jak choćby starzenie się skóry, której z wiekiem ubywa kolagenu i kwasu hialuronowego, przez co staje się wiotka i cienka. Część jest ukryta – zmniejsza się objętość tkanki podskórnej, przebudowują i spłaszczają się kości, mięśnie stają się coraz cieńsze – twarz traci swój dotychczasowy kształt. Wystarczy porównać zdjęcie z dziś z tym sprzed 15-20 lat.

Jako że mamy do czynienia z procesem wielopłaszczyznowym, zabiegi muszą być odpowiednio dobrane - tak by skutecznie cofnąć oznaki starzenia. Nie od dziś wiadomo, że synergia i połączone działania przyniosą bardziej spektakularne efekty.

Laser frakcyjny i osocze bogatopłytkowe

Oba zabiegi doskonale regenerują skórę, a w parze robią to znacznie szybciej i skuteczniej. Laser ją ujędrni i uelastyczni, zmniejszając jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia czy blizny potrądzikowe. Zawarte w osoczu czynniki wzrostu przyspieszą regenerację po laserze, pobudzają procesy przebudowy skóry i będą stymulatorem do produkcji własnego kolagenu. Osiągamy efekt gładkiej, elastycznej i widocznie młodszej skóry.

Kwas polimlekowy i rewitalizacja

Duże ubytki objętości objawiające się w postaci zapadniętej twarzy można skorygować podając kwas polimlekowy. To dobry materiał na uzupełnienie znacznych braków na całej twarzy w trakcie jednej sesji. Aby skóra zyskała napięcie i elastyczność zabieg powinien być uzupełniony Restylane Skinboosters - jedyną tego typu procedurą na rynku. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje skórę, dodatkowo pobudzając ją do produkcji kolagenu. To połączenie zagwarantuje ‘efekt’ odmłodzenia nawet o kilka lat.

Fale radiowe i kwas hialuronowy

Fale powodują mocne podgrzanie skóry, przez co pobudzają procesy jej regeneracji i odnowy. Rezultaty widoczne są stopniowo – wtedy powstaje nowy kolagen, skracają się i zagęszczają jego włókna – skóra staje się jędrna i sprężysta. Kwas hialuronowy zapewni remodeling twarzy – uzupełniając objętość w miejscach, w których jej ubyło, wygładzi bruzdy i zmarszczki, podkreśli kości policzkowe i zarys ust. To zabiegi doskonale się uzupełniające.

Świadoma profilaktyka anti-aging pozwoli dłużej cieszyć się piękną i zdrową skórą lub odmłodzi ją o kilka, kilkanaście lat. Świadoma, to znaczy taka na stałe, na codzień. Zadbany i świeży wygląd to efekt systematycznej, właściwej pielęgnacji oraz prawidłowo dobranych zabiegów. Procedur, które wielokierunkowo wzmocnią skórę i pomogą jej dłużeć opierać się starzeniu. Duetom doskonałym.

Komentarze
Polecane artykuły

Postaw na Trójkąt młodości

Kanony piękna obowiązują nie tylko w sztuce. Medycyna estetyczna też posiada swoje. Jednym z nich jest tzw. trójkąt młodości. Oznacza, że piękna i młoda twarz wpisuje się w figurę geometryczną o kształcie trójkąta, zwróconego wierzchołkiem do dołu. Widoczne jest to dzięki wyraźnie zarysowanym kościom policzkowym, zaznaczonej linii żuchwy i podbródka. Ale czy u wszystkich?

Czytaj więcej

Lekcja nawilżania

Najbardziej na świecie twoja skóra potrzebuje wody. Bez niej wysusza się, matowieje i szybciej traci gładkość. Słońce, wiatr, klimatyzacja - niestety działają rujnująco. Co możesz zrobić? Nawilżaj ją, a odwdzięczy się młodzieńczym blaskiem. Przedstawiamy 5 kroków, aby to osiągnąć! 

Czytaj więcej

Skinboosters – Nawilżenie dla skóry

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną, napiętą i sprężystą skórą. Niestety to właśnie na skórze najwcześniej widoczne są oznaki starzenia. Kobiety od wieków starają się zapobiegać zmarszczkom i utracie jędrności skóry. Najbardziej nowoczesnym sposobem rewitalizacji skóry jest zabieg Skinboosters.

Czytaj więcej

Osocze bogatopłytkowe czyli Wampirzy Lifting

Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą przeciwstarzeniową. Polega na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta, z której przygotowuje się odpowiedni preparat – osocze. Zawarte w nim komórki i czynniki wzrostu stymulują skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność.

Czytaj więcej

Soft lifting, totalne odmłodzenie bez skalpela!

Lifting dla większości pacjentów oznacza operacyjną korektę oznak starzenia się twarzy, a co z tym związane – dyskomfort, ból i długotrwałą rekonwalescencję. Tak jednak być nie musi.  Dla osób pragnących odmłodzić swoją twarz i szybko cieszyć się efektami zabiegu, medycyna estetyczna przygotowała Soft lifting. Efekty są spektakularne i długotrwale!

Czytaj więcej

© 2012-2022 Magnaro

realizacja: net-ATAK.pl